Opinie
potwierdzone Certyfikatem Zaufania Klientów
Certyfikat Honaro jest świadectwem rzetelności firmy, wystawianym przez jej prawdziwych klientów. Opinie na Honaro mogą wystawiać wszyscy zweryfikowani klienci, którzy korzystali z usług czy produktów firmy. Na wystawione opinie, firma nie ma wpływu, nie może ich edytować ani usuwać.
Jarosław Brzeski

Jarosław Brzeski

pozytywna
2017-04-26 12:35:56
Bardzo rzeczowy człowiek, do tego z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Z jego pomocą kredyt gotówkowy otrzymałem bez żadnych problemów.
Dominika Potręba

Dominika Potręba

pozytywna
2017-04-26 12:18:54
Pan Paweł - specjalista w każdym calu! Mega pozytywnie – począwszy od pierwszego wrażenia, a na rzetelnym i profesjonalnym podejściu kończąc. Bardzo dokładnie przedstawił propozycje banków, biorąc pod uwagę naszą sytuację finansową oraz nasze potrzeby. Odpowiadał skrupulatnie na wszystkie nasze pytania i wątpliwości. Podczas ubiegania się o kredyt bardzo pomógł mi w formalnościach – wypełniając ze mną wniosek linijka po linijce. Na pewno wrócimy
Janina Kowalska

Janina Kowalska

pozytywna
2017-04-26 11:35:33
Dzięki pomocy doradcy możemy cieszyć się z naszego nowego, pięknego mieszkania! Najlepsze warunki, fachowa pomoc i doradztwo oraz CIERPLIWOŚĆ – dzięki temu na pewno polecę te usługi wszystkim swoim znajomym, którzy marzą już o własnym kącie!