Firma transportowa Santiago powstała w 2001 roku. Od tego czasu z powodzeniem działamy na polskim i europejskim rynku przewozowym. Od wielu lat jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Przewoźników Autokarowych. Wszyscy nasi kierowcy mają wieloletnie doświadczenie w branży przewozowej. Dzięki wysokiej klasy taborowi oraz zaufanemu zespołowi, gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług, terminowość i bezpieczeństwo.

Posiadamy wysokiej klasy komfortowe autokary, którymi realizujemy przewozy turystyczne, pracownicze, dla parafii, firm, szkół i innych instytucji. Oprócz wynajmu na zamówienie, nasi kierowcy obsługiwali również przewozy regularne (linie autokarowe), w szczególności do Anglii, Hiszpanii, Niemiec i Francji. W naszej flocie znajdują się różnej wielkości autokary, począwszy od 49 miejsc pasażerskich, skończywszy na 83. Do Państwa dyspozycji oddajemy także nowoczesne busy, od 8 do 20 miejsc pasażerskich.

Siedziba firmy mieści się w centrum Wrocławia, w sąsiedztwie dworca PKP/PKS obok budynku NFZ.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu kalkulacji wynajmów. Jeżeli są Państwo zainteresowani innym pojazdem, niż te przedstawione na naszej stronie, również zachęcamy do przesłania zapytania.

Mirosław Kulbida
e-mail: info@santiago.com.pl
tel. kom.: 884 654 000