Przewozy pracownicze

Państwa firma zatrudnia coraz więcej pracowników z ościennych lub dalszych miejscowości? Brak optymalnej komunikacji publicznej stanowi barierę w pozyskaniu wartościowej kadry pracowników? Obserwują Państwo częste spóźnienia i niezadowolenie pracowników wynikające z trudności dojazdu do pracy?

To idealny moment, aby zastanowić się nad uruchomieniem w Państwa firmie niepublicznego przewozu pracowniczego.

Przewozy pracownicze to szereg korzyści zarówno dla pracodawcy, jak i pracowników. Osoby dojeżdżające nie muszą martwić się o codzienny dojazd do pracy, są zawsze na czas, nie wydają dodatkowych pieniędzy na benzynę czy bilety miesięczne, są wypoczęci i bardziej efektywni. Dzięki tym dodatkowym atutom pracownicy są usatysfakcjonowani i wiążą się z pracodawcą na długi czas.

Firma przewozowa Santiago z powodzeniem świadczy usługi w zakresie regularnego przewozu pracowniczego. Od 2001 roku działamy na polskim i europejskim rynku przewozowym. Od wielu lat jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Przewoźników Autokarowych. Wszyscy nasi kierowcy mają wieloletnie doświadczenie w branży przewozowej. Dzięki wysokiej klasy taborowi oraz zaufanemu zespołowi, gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług, terminowość i bezpieczeństwo.

Posiadamy wysokiej klasy komfortowe autokary, którymi oprócz przewozów pracowniczych, realizujemy także przewozy turystyczne, dla firm, szkół i innych instytucji. W naszej flocie znajdują się różnej wielkości autokary, począwszy od 49 miejsc pasażerskich, skończywszy na 83. Do Państwa dyspozycji oddajemy także nowoczesne busy, od 8 do 20 miejsc pasażerskich.

Wszystkie oferty przewozów są szyte na miarę zgodnie z otrzymaną od Państwa specyfikacją. Po dopełnieniu formalności mogą cieszyć się Państwo wieloma korzyściami płynącymi z przewozu pracowników i rozwoju Państwa firmy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu kalkulacji oferty przewozowej.

Mirosław Kulbida
e-mail: info@santiago.com.pl
tel. kom.: 884 654 000