Przewozy szkolne

Firma przewozowa Santiago świadczy m.in. usługi przewozów szkolnych. Gwarantujemy terminowość i bezpieczeństwo w regularnych dowozach do szkół, przejazdach na basen, wynajmach na wycieczki szkolne (krajowe i zagraniczne), przejazdach na różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe.

Od 2001 roku działamy na polskim i europejskim rynku przewozowym. Od wielu lat jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Przewoźników Autokarowych. Wszyscy nasi kierowcy mają wieloletnie doświadczenie w branży przewozowej. Dzięki wysokiej klasy taborowi oraz zaufanemu zespołowi, gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług.

Posiadamy wysokiej klasy komfortowe autokary, którymi oprócz przewozów szkolnych, realizujemy także przewozy turystyczne, pracownicze, dla firm i innych instytucji. W naszej flocie znajdują się różnej wielkości autokary, począwszy od 49 miejsc pasażerskich, skończywszy na 83. Do Państwa dyspozycji oddajemy także nowoczesne busy, od 8 do 20 miejsc pasażerskich.

Wszystkie oferty przewozów są szyte na miarę zgodnie z otrzymaną od Państwa specyfikacją. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu kalkulacji oferty przewozowej.

Mirosław Kulbida
e-mail: info@santiago.com.pl
tel. kom.: 884 654 000